نظرسنجی

تبلیغات

تماس با ماآخرین نظرات ارسالی

 • جمعی از جوانان؟ از زبان خودت حرف بزن برادرم، آقای ... بیشتر....
  توسط کاشانی
 • خدابیامرزد.تاریخ مراسم ختم اشتباه بود بیشتر....
  توسط منوچهر قندالی
 • سلام، آقای ایزدپور برایتان آرزوی موفقیت وعاقبت بخی... بیشتر....
  توسط شاه حسینی+
 • سلام، خداقوت،ان شاءا...كه بایاری خداوندمتعال و همت... بیشتر....
  توسط شاه حسینی@
 • عرض تسليت خدمت خاندان معزي غندالي بیشتر....
  توسط اليكائي

امار سايت


 

 

به نام خالق زیبایی

سایت اینترنتی روستای فروان خوش آمدیداین سایت به معرفی روستای فروان که قبلا از توابع شهرستان گرمسار بوده و باتوجه به تقسیمات جدید کشوری جزئی  از شهرستان آرادان گردیده پرداخته است.سایت روستای فروان با هدف اطلاع‌ رسانی بين اهالی روستا و جمعيت مهاجر پراکنده در شهرهای مختلف و نيز به منظور ايجاد جو دوستی و صميميت بين افراد، تقويت همکاری‌ و هم فکری، تبليغ، حفظ و اشاعه فرهنگ رايج مردم روستای  و آشنا کردن مردم علاقمند به طبيعت و جاذبه‌های طبيعی  اين روستا راه اندازی شده است . در این سایت سعی کرده ایم اطلاعا ت افراد وشخصیتهای روستا که به نحوی در ارتقاء سطح علمی ،فرهنگی ،هنری و اجتماعی روستا تاثیر گذار بوده و هستند را معرفی نمائیم .بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. . اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 

 

 

بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 


 
موضوع این هفته شوهای نقره ای:نامگذاری کودک
نوشته شده توسط حسین عامری   
سه شنبه ، 22 ارديبهشت 1394 ، 06:37

به اطلاع میرساند برنامه شوهای نقره ای ابن هفته با موضوع نامگذاری کودک   پخش میگردد  . این برنامه چهارشنبه ها ازساعت 21:30الی22:3 صدای مرکز  سمنان  و به گویش  الیکایی   پخش میگردد.  شماره   تلفن برنامه 33447748  و شماره پیامک آن  30000231  میباشد .

 
درگذشت آقای اقابرار قندالی
نوشته شده توسط حسین عامری   
پنجشنبه ، 17 ارديبهشت 1394 ، 08:38

با کمال تاسف مطلع شدیم اقایآقابرار قندالی فرزند رضا پدر آقایان قاسم   ومحمد دار  فانی را وداع گفت.مراسم ختم وهفت مرحوم روز چهارشنبه مورخ 1394/02/16از ساعت 16 الی 18در  مسجد جامع روستای فروان برگزارگردید.لازم میدانم مصیبت وارده را به خانواده آن مرحوم تسلیت نموده  و برای بازماندگان از خداوند  متعال صبر مسئلت مینماییم.

 
درگذشت اقای مهر علی قندالی
نوشته شده توسط حسین عامری   
دوشنبه ، 14 ارديبهشت 1394 ، 09:53

با کمال تاسف مطلع شدیم اقایمهر علی قندالی فرزند حسین  دارفانی را وداع گفت.مراسم ختم وهفت مرحوم روز یکشنبه مورخ 1394/02/03ساعت 16 الی 18در  مسجد جامع روستای فروان برگزارگردید.لازم میدانم مصیبت وارده را به خانواده آن مرحوم تسلیت نموده  و برای بازماندگان از خداوند  متعال صبر مسئلت مینماییم.

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 19 ارديبهشت 1394 ، 08:24
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 24