نظرسنجی

عزاداری هیات روستای فروان در ایام محرم را چگونه ارزیابی میکنید
 

تبلیغات

تماس با ماآخرین نظرات ارسالی

 • جنای آقای گیل وری ومیرآخوری درخور اینهمه ستایش نیس... بیشتر....
  توسط امرالله سمیعی
 • خدایا از تو درخواست میکنم ایشان را مورد مغفرت و با... بیشتر....
  توسط امرالله سمیعی
 • آقای سمیعی کوهنوردی که بلندای نظر و سعه صدرش همچون... بیشتر....
  توسط گیل وری
 • باعرض سلام خواستم بگویم آقای سمیعی فعالیت نسبتاوسی... بیشتر....
  توسط میرآخوری
 • خداوند روحش را غریق رحمت واسعه خود نمایدوبه بازمان... بیشتر....
  توسط H.G

امار سايت


 

به نام خالق زیبایی

سایت اینترنتی روستای فروان خوش آمدیداین سایت به معرفی روستای فروان که قبلا از توابع شهرستان گرمسار بوده و باتوجه به تقسیمات جدید کشوری جزئی  از شهرستان آرادان گردیده پرداخته است.سایت روستای فروان با هدف اطلاع‌ رسانی بين اهالی روستا و جمعيت مهاجر پراکنده در شهرهای مختلف و نيز به منظور ايجاد جو دوستی و صميميت بين افراد، تقويت همکاری‌ و هم فکری، تبليغ، حفظ و اشاعه فرهنگ رايج مردم روستای  و آشنا کردن مردم علاقمند به طبيعت و جاذبه‌های طبيعی  اين روستا راه اندازی شده است . در این سایت سعی کرده ایم اطلاعا ت افراد وشخصیتهای روستا که به نحوی در ارتقاء سطح علمی ،فرهنگی ،هنری و اجتماعی روستا تاثیر گذار بوده و هستند را معرفی نمائیم .بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. . اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 

 

 

 

بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 


 
درگذشت خانم کوکب قندالی
نوشته شده توسط حسین عامری   
چهارشنبه ، 5 آذر 1393 ، 10:22

با کمال تاسف مطلع شدیم خانم کوکب قندالی همسر مرحوم لطفعلی قندالی و مادر آقایان   امامقلی،کرمعلی ،امامعلی،محمدعلی واحمد درتاریخ 1393/09/05دار فانی را وداع گفت. .مراسم  ختم و هفت آن  مرحوم روز جمعه مورخ 1393/09/7از ساعت 14الی16در مسجد روستای فروان برگزار میگردد.لازم میدانیم مصیبت وارده را به خانواده آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان از خداوند  متعال صبر مسئلت مینمایم.


آخرین بروز رسانی مطلب در پنجشنبه ، 6 آذر 1393 ، 19:48
 
انتشاردائره المعارف ایل‌ها، طوایف و اقوام استان سمنان
نوشته شده توسط حسین عامری   
چهارشنبه ، 28 آبان 1393 ، 10:40

 

به اهتمام علیرضا شاه حسینی


دائره المعارف ایل‌ها، طوایف و اقوام استان سمنان منتشر شد

کتاب «دائره‌المعارف ایل‌ها، طوایف و اقوام استان سمنان» به اهتمام و کوشش علیرضا شاه‌حسینی و با حمایت و سفارش سازمان بسیج عشایری استان سمنان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران، این کتاب که در 265 صفحه و به صورت گلاسه و تمام رنگی چاپ شده است، به معرفی ایل‌ها، طوایف و اقوام بومی و مهاجر استان سمنان و پیشینه تاریخی و نیز پراکندگی جغرافیایی و اوضاع اقتصادی و اجتماعی آنان می‌پردازد.

کتاب فوق همچنین شامل 128 تصویر رنگی است که در طول دو دهه از مناطق مختلف عشایری استان‌های سمنان و تهران گرفته شده است و زندگی کنونی ایلات و طوایف عشایر این استان ها را در ییلاق، قشلاق و مسیر کوچ به تصویر می‌کشد.

همچنین در این کتاب ایل‌ و طایفه‌های مستقر در استان سمنان از جمله ایل سنگسری در مهدیشهر و طوایف افتری، الیکایی، گرایلی، مناطق شمالی دامغان و 45 طایفه مهم استان سمنان اعم از ترک‌ها، لرها، بلوچ‌ها، سنگسری‌ها، پروری‌ها، مازندرانی‌ها و فارس‌ها معرفی شده‌اند.

این مجموعه تک جلدی  265 صفحه ای، در تیراژ  1000 نسخه و به قیمت 500 هزار ریال توسط انتشارات حبله‌رود عرضه و وارد بازار کتاب شده است.

علیرضا شاه‌ حسینی، نویسنده کتاب «دائره‌المعارف ایل‌ها، طوایف و اقوام استان سمنان»، از محققین و پژوهش‌گران حوزه عشایری است که تاکنون بیش از 26  جلد کتاب و بیش از 60 مقاله چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و بین‌المللی نگاشته است. وی هم ‌اکنون مسئولیت مدیرکلی کتابخانه‌های عمومی استان سمنان را بر عهده دارد.

آخرین بروز رسانی مطلب در چهارشنبه ، 28 آبان 1393 ، 10:44
 
برنامه این برنامه شوهای نقره ای:هفته بسیج
نوشته شده توسط حسین عامری   
چهارشنبه ، 28 آبان 1393 ، 10:33

همزمان با فرا رسیدن دومین سالگرد برنامه شوهای نقره ای ابن هفته برنامه  با موضوع هفته بسیج پخش میگردد  . این برنامه چهارشنبه ها ازساعت 21:30الی22:3 صدای مرکز  سمنان  و به گویش  الیکایی   پخش میگردد.  شماره   تلفن برنامه 33447748  و شماره پیامک آن  30000231  میباشد .


آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 3 آذر 1393 ، 19:05
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 20