نظرسنجی

تبلیغات

تماس با ماآخرین نظرات ارسالی

 • با سلام ضمن تشکر از آقای سیاوش نظر شما متین ام لاز... بیشتر....
  توسط علیرضا شاه حسینی
 • روحش شاد گیلوری ها همه هنرمندند بیشتر....
  توسط حامد گیلوری
 • سلام، با تشکر از شما "تصاویر روستای ییلاقی فروان گ... بیشتر....
  توسط نوبت شما
 • زندگی دفتری ازخاطره هاست یک نفردردل شب یک نفردردل ... بیشتر....
  توسط « ِِِشاه حسینی»
 • موفق و سلامت باشید؛ درپناه خداوند منان.. بیشتر....
  توسط شاه حسینئ

امار سايت


 

 

به نام خالق زیبایی

سایت اینترنتی روستای فروان خوش آمدیداین سایت به معرفی روستای فروان که قبلا از توابع شهرستان گرمسار بوده و باتوجه به تقسیمات جدید کشوری جزئی  از شهرستان آرادان گردیده پرداخته است.سایت روستای فروان با هدف اطلاع‌ رسانی بين اهالی روستا و جمعيت مهاجر پراکنده در شهرهای مختلف و نيز به منظور ايجاد جو دوستی و صميميت بين افراد، تقويت همکاری‌ و هم فکری، تبليغ، حفظ و اشاعه فرهنگ رايج مردم روستای  و آشنا کردن مردم علاقمند به طبيعت و جاذبه‌های طبيعی  اين روستا راه اندازی شده است . در این سایت سعی کرده ایم اطلاعا ت افراد وشخصیتهای روستا که به نحوی در ارتقاء سطح علمی ،فرهنگی ،هنری و اجتماعی روستا تاثیر گذار بوده و هستند را معرفی نمائیم .بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. . اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 

 

 

بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 


 
موضوع این هفته شوهای نقره ای: افطار و اداب و رسوم ان
نوشته شده توسط حسین عامری   
سه شنبه ، 2 تیر 1394 ، 08:23

به اطلاع میرساند برنامه شوهای نقره ای ابن هفته با موضوع افطار و اداب رسوم ان پخش میگردد  . این برنامه چهارشنبه ها ازساعت 21:30الی22:3 صدای مرکز  سمنان  و به گویش  الیکایی   پخش میگردد.  شماره   تلفن برنامه 33447748  و شماره پیامک آن  30000231  میباشد .

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 2 تیر 1394 ، 10:02
 
معرفی کتاب دشت تا دشت
نوشته شده توسط حسین عامری   
چهارشنبه ، 20 خرداد 1394 ، 07:41

بدینوسیله به اطلاع میرساند کتب دشت تا دشت به قلم جناب اقای علیرضا شاه حسینی منتشر گردید.این کتاب به بررسی نقش عشایر در 8سال دفاع مقدس و معرفی 250شهید ایلات استان سمنان، وصایای انان و نام و مشخصات ازادگان ،جانبازان و رزمندگان ایلات و طوایف استان  می پردازد .همچنین در این کتاب به  نقش عشایر در ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی ، خاطرات آنان و تصاویر مرتبط پرداخته شده است .

آخرین بروز رسانی مطلب در چهارشنبه ، 3 تیر 1394 ، 13:42
 
موضوع این هفته شوهای نقره ای:صنایع دستی
نوشته شده توسط حسین عامری   
چهارشنبه ، 20 خرداد 1394 ، 07:38

به اطلاع میرساند برنامه شوهای نقره ای ابن هفته با موضوع صنایع دستی پخش میگردد  . این برنامه چهارشنبه ها ازساعت 21:30الی22:3 صدای مرکز  سمنان  و به گویش  الیکایی   پخش میگردد.  شماره   تلفن برنامه 33447748  و شماره پیامک آن  30000231  میباشد .

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 25