نظرسنجی

تبلیغات

تماس با ماآخرین نظرات ارسالی

 • خداوند همه درگذشتگان را رحمت کن .اما در ایام عید ه... بیشتر....
  توسط فروانی
 • همی ایل مرا نام است الیکا پسر در گویش ما است ریکا ... بیشتر....
  توسط فروانی
 • از بلندای کرکس تا پر گورون و از شانه های بادگیر نس... بیشتر....
  توسط م .و ح و ...
 • مسئول محترم سایت.باتوجه فرارسیدن نوروز وبهار94پیشن... بیشتر....
  توسط منوچهرقندالی
 • خداوند همه آنها را غریق رحمت خود قرار دهد ۰ ان شا ... بیشتر....
  توسط علی اکبر

امار سايت


 

 

به نام خالق زیبایی

سایت اینترنتی روستای فروان خوش آمدیداین سایت به معرفی روستای فروان که قبلا از توابع شهرستان گرمسار بوده و باتوجه به تقسیمات جدید کشوری جزئی  از شهرستان آرادان گردیده پرداخته است.سایت روستای فروان با هدف اطلاع‌ رسانی بين اهالی روستا و جمعيت مهاجر پراکنده در شهرهای مختلف و نيز به منظور ايجاد جو دوستی و صميميت بين افراد، تقويت همکاری‌ و هم فکری، تبليغ، حفظ و اشاعه فرهنگ رايج مردم روستای  و آشنا کردن مردم علاقمند به طبيعت و جاذبه‌های طبيعی  اين روستا راه اندازی شده است . در این سایت سعی کرده ایم اطلاعا ت افراد وشخصیتهای روستا که به نحوی در ارتقاء سطح علمی ،فرهنگی ،هنری و اجتماعی روستا تاثیر گذار بوده و هستند را معرفی نمائیم .بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. . اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 

 

 

بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 


 
زمان پخش برنامه شوهای نقره ای در ایام نوروز
نوشته شده توسط حسین عامری   
چهارشنبه ، 5 فروردين 1394 ، 09:24

به اطلاع میرساند برنامه شوهای نقره ایدر ایام نوروز در تاریخ 5 و 12 فروردین از ساعت 20الی 21  پخش میگردد  . این برنامه از صدای مرکز  سمنان  و به گویش  الیکایی   پخش میگردد.  شماره   تلفن برنامه 33447748  و شماره پیامک آن  30000231  میباشد .

آخرین بروز رسانی مطلب در چهارشنبه ، 5 فروردين 1394 ، 09:27
 
هم ولایتی هایی که در سال 1393 مسافر دیار باقی گردیدند
نوشته شده توسط حسین عامری   
شنبه ، 23 اسفند 1393 ، 10:42

1-قزبس گیلوری همسر مرحوم امیر حسین گیلوری

2-گنجعلی ایزدپور فرزند نباتعلی

3-هوشنگ شاه حسینی فرزند رضاعلی

4-سبزعلی شاه حسینی فرزند شعبانعلی

5-جواد شاه حسینی فرزند شعبانعلی

6-کوکب قنذالی همسر مرحوم لطفعلی قندالی

7-راضیه بابایی فرزند رمضان

8-قزبس گلینی همسر امامعلی شاه حسینی

9-فاطمه سلطان نفری همسر مرحوم فتحعلی شاه حسینی

10-زینب شاه حسینی همسر مرحوم عباسعلی شاه حسینی

11-فرح گیلوری همسر ابراهیم عاشوری

12-حمید شاه حسینی فرزند ابراهیم

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 23 اسفند 1393 ، 10:58
 
از کتابهای تصویر پایداری و مستند سازی دانش بومی در حوزه آبخیز حبله رود در شهر گرمسار رونمایی شد
نوشته شده توسط حسین عامری   
چهارشنبه ، 27 اسفند 1393 ، 14:02

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان به نقل از حسن نورمحمدی ، با همکاری انجمن اهل قلم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از دو عنوان کتاب "تصویر پایداری گزیده عکسهای دفاع مقدس  اثر ابوالفضل حسنی و کتاب "مستند سازی دانش بومی در حوزه ابخیز حبله رود " اثر علیرضا شاه حسینی رونمایی شد .

این مراسم  با حضور رئیس و اعضاء شورای اسلامی و تعدادی از پیشکسوتان عرصه کتاب و کتابخوانی و همچنین علاقمندان  برگزار شد .

علیرضا شاه حسینی نویسنده کتاب مستند سازی دانش بومی در حوزه ابخیز حبله رود در خصوص موضوع کتاب اظهار داشت : این کتاب که به سفارش سازمان جنگلها و مراتع کشور تدوین شده است حاوی تجربیات ارزشمند و گرانبهای کشاورزان ، مرتعداران ، باغداران و عشایر حوزه آبخیز حبله رود است که به شیوه میدانی تدوین شده است.

شاه حسینی افزود :  اگر امروزه  دانش  بومی عشایر و کشاورزان  مورد بی توجهی واقع شوند یقینناً این میراث ارزشمند در تقابل با رشد فزاینده تکنولوژی خیلی زود به فراموشی سپرده خواهد شد.

گفتنی است  که در پایان این جلسه به نویسندگان این دو اثر هدایایی تقدیم شد.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 23