نظرسنجی

تبلیغات

تماس با ماآخرین نظرات ارسالی

 • خدایش رحمت کند بیشتر....
  توسط unesshahhoseiny
 • از همه ی عزیزانی که درمراسم تدفین و مراسم هفت آن م... بیشتر....
  توسط رشید قندالی
 • خواستم زنده بمانم، غم یاران نگذاشت خواستم غم نخورم... بیشتر....
  توسط biname
 • خدا رحمت کند مرد نازنین دوستداشتنی بود به خانواده ... بیشتر....
  توسط سید کاظم طبایی
 • خدايش رحمت کند مرد بسيار خوبي بود به خانواده محترم... بیشتر....
  توسط حسينعلي کاشاني

امار سايت


 

 

به نام خالق زیبایی

سایت اینترنتی روستای فروان خوش آمدیداین سایت به معرفی روستای فروان که قبلا از توابع شهرستان گرمسار بوده و باتوجه به تقسیمات جدید کشوری جزئی  از شهرستان آرادان گردیده پرداخته است.سایت روستای فروان با هدف اطلاع‌ رسانی بين اهالی روستا و جمعيت مهاجر پراکنده در شهرهای مختلف و نيز به منظور ايجاد جو دوستی و صميميت بين افراد، تقويت همکاری‌ و هم فکری، تبليغ، حفظ و اشاعه فرهنگ رايج مردم روستای  و آشنا کردن مردم علاقمند به طبيعت و جاذبه‌های طبيعی  اين روستا راه اندازی شده است . در این سایت سعی کرده ایم اطلاعا ت افراد وشخصیتهای روستا که به نحوی در ارتقاء سطح علمی ،فرهنگی ،هنری و اجتماعی روستا تاثیر گذار بوده و هستند را معرفی نمائیم .بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. . اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 

 

 

بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 


 
درگذشت آقای محمدرضا قندالی
میانگین امتیار کاربران: / 4
ضعیفعالی 
نوشته شده توسط حسین عامری   
شنبه ، 24 مرداد 1394 ، 08:09

با کمال تاسف مطلع شدیم اقای محمدرضا قندالی فرزند علی پدرآقایان رشید،جمشید،مجید،حمید، سعید   و جعفر دار  فانی را وداع گفت.مراسم ختم وهفت مرحوم روز شنبه مورخ 1394/05/25از ساعت 17 الی 19در  مسجد جامع روستای فروان برگزارگردید.لازم میدانم مصیبت وارده را به خانواده آن مرحوم تسلیت نموده  و برای بازماندگان از خداوند  متعال صبر مسئلت مینماییم.


آخرین بروز رسانی مطلب در يكشنبه ، 1 شهریور 1394 ، 07:34
 
تبریک به اقای محمدرضا شاه حسینی
نوشته شده توسط حسین عامری   
پنجشنبه ، 8 مرداد 1394 ، 16:23

انتصاب  شایسته جناب آقای محمدرضا شاه حسینی به عنوان رئیس تامین اجتماعی ایوانکی  را به نامبرده ،خانواده محترمشان و اهالی محترم روستای فروان تبریک عرض نموده و برای ایشان در تمامی مراحل زندگی ارزوی موفقیت مینماییم.

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 10 مرداد 1394 ، 04:11
 
تبریک به آقای علی قندالی
نوشته شده توسط حسین عامری   
شنبه ، 10 مرداد 1394 ، 04:12

انتصاب  شایسته جناب آقای علی قندالی  به عنوان کارشناس ارشد امور اداری تامین اجتماعی استان سمنان   را به نامبرده ،خانواده محترمشان و اهالی محترم روستای فروان تبریک عرض نموده و برای ایشان در تمامی مراحل زندگی ارزوی موفقیت مینماییم.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 26