نظرسنجی

تبلیغات

تماس با ماآخرین نظرات ارسالی

 • هرگزندیدم برلبی لبخندزیبای تورا 0 هرگزنمی گیردکسی ... بیشتر....
  توسط akram sadat dehgany
 • با سلام از لطف ومحبت همه دوستان، بستگان و هم ولایت... بیشتر....
  توسط ایزدپور
 • دیر شد باید بخوابی نازنینم شب بخیر با وفای ساده ی ... بیشتر....
  توسط Mehri*ghandali
 • رفت تا نامش از گرد زمین پاک بماند آسمانی تر از آن ... بیشتر....
  توسط maryam ghandali
 • عجب رسمیه رسم زمونه قصه برگ وباد خزونه میرن آدما ا... بیشتر....
  توسط atiye

امار سايت


 

 

به نام خالق زیبایی

سایت اینترنتی روستای فروان خوش آمدیداین سایت به معرفی روستای فروان که قبلا از توابع شهرستان گرمسار بوده و باتوجه به تقسیمات جدید کشوری جزئی  از شهرستان آرادان گردیده پرداخته است.سایت روستای فروان با هدف اطلاع‌ رسانی بين اهالی روستا و جمعيت مهاجر پراکنده در شهرهای مختلف و نيز به منظور ايجاد جو دوستی و صميميت بين افراد، تقويت همکاری‌ و هم فکری، تبليغ، حفظ و اشاعه فرهنگ رايج مردم روستای  و آشنا کردن مردم علاقمند به طبيعت و جاذبه‌های طبيعی  اين روستا راه اندازی شده است . در این سایت سعی کرده ایم اطلاعا ت افراد وشخصیتهای روستا که به نحوی در ارتقاء سطح علمی ،فرهنگی ،هنری و اجتماعی روستا تاثیر گذار بوده و هستند را معرفی نمائیم .بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. . اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 

 

 

بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 


 
درگذشت خانم اختر الیکایی
نوشته شده توسط حسین عامری   
شنبه ، 18 مهر 1394 ، 09:18

باکمال تاسف مطلع شدیم خانم اختر الیکایی  همسر مرحوم بابا شاه حسینی ومادرآقایان  رمضانعلی و مرحوم محمد شاه حسینی دار فانی را وداع گفت . مراسم   ختم  و هفت  مرحومه در روز دوشنبه  مورخ 1394/07/13از ساعت 15 الی 17 در مسجد جامع روستای فروان برگزار گردید. لازم میدانیم مصیبت وارده را به خانواده آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان از خداوند  متعال صبر مسئلت مینمایم.

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 18 مهر 1394 ، 09:23
 
موضوع این هفته شوهای نقره ای: آب و آبیاری
نوشته شده توسط حسین عامری   
چهارشنبه ، 18 شهریور 1394 ، 07:47

به اطلاع میرساند برنامه شوهای نقره ای ابن هفته با موضوع آب و آبیاری پخش میگردد  . این برنامه چهارشنبه ها ازساعت 21:30الی22:3 صدای مرکز  سمنان  و به گویش  الیکایی   پخش میگردد.  شماره   تلفن برنامه 33447748  و شماره پیامک آن  30000231  میباشد .

 
درگذشت آقای محمدرضا قندالی
میانگین امتیار کاربران: / 8
ضعیفعالی 
نوشته شده توسط حسین عامری   
شنبه ، 24 مرداد 1394 ، 08:09

با کمال تاسف مطلع شدیم اقای محمدرضا قندالی فرزند علی پدرآقایان رشید،جمشید،مجید،حمید، سعید   و جعفر دار  فانی را وداع گفت.مراسم ختم وهفت مرحوم روز شنبه مورخ 1394/05/25از ساعت 17 الی 19در  مسجد جامع روستای فروان برگزارگردید.لازم میدانم مصیبت وارده را به خانواده آن مرحوم تسلیت نموده  و برای بازماندگان از خداوند  متعال صبر مسئلت مینماییم.


آخرین بروز رسانی مطلب در يكشنبه ، 1 شهریور 1394 ، 07:34
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 27