نظرسنجی

عملکرد شورای اسلامی روستای فروان را در چند ماهه اخیر چگونه ارزیابی میکنید
 

تبلیغات

تماس با ماامار سايت


شرکت تعاونی گل گندم زنان روستایی فروان
میانگین امتیار کاربران: / 3
ضعیفعالی 

شرکت تعاونی گل گندم زنان روستای فروان در تاریخ 1386/11/27به شماره  1556 وبا موضوع تامین و اداره واحددتولیدی و بسته بندی رشته با استفاده از سرمایه و نیروی کار  و تخصص اعضابه ثبت رسید.

این شرکت در جنب مسجد روستا واقع شده و تعداد اعضای آن 41 نفر از زنان روستا هستند که دارای سهام مساوی میباشندو خانم ها زهرا سعادت به عنوان رئیس هیئت مدیره و شهربانو ایزد پور به عنوان مدیرعامل و محبوبه کاشانی جباری به عنوان منشی مسولیت اداره شرکت را بعهده دارند.

پس از اقدامات اولیه و خرید دستگاه و لوازم و اجاره مکان با استفاده از سرمایه اولیه شرکت و همچنین مبلغی از طرف جهاد کشاورزی به عنوان کمک بلاعوض ،شرکت کار تولیدی خود را از شهریور 1387 آغاز نمود و اعضای شرکت به عنوان کارکنان شرکت (اعضایی که توانایی فعالیت داشتند )مشغول به کار شدند .

محصولات تولیدی  شرکت شامل رشته پلویی و آَش میباشد که در سطح روستاهای مجاور ،شهرستان گرمسار واستان سمنان به فروش میرسد.قابل ذکر است که در دو سال اول فعالیت ، کار تولید به صورت سنتی انجام میگرفت اما باتوجه به کمک دولت و خرید دستگاه صنعتی تولید رشته ،کار تولید به صورت نیمه صنعتی در آمده است.همانطور که از نام شرکت بر می آید تمامی اعضاء ، کارکنان و مسئولین شرکت از بانوان و دختران روستایی ساکن در روستای فروان تشکیل گردیده است .