نظرسنجی

تبلیغات

تماس با ماآخرین نظرات ارسالی

 • سلام فرمانده تبریک میگم،باآرزوی سلامتی وبهروزی برا... بیشتر....
  توسط hosein
 • با عرض سلام خوب است که روستا معرفی شود . ولیکن بعض... بیشتر....
  توسط علی اکبرشاه حسینی
 • سلام با عرض تبریک به شیر مرد هم روستایی خودم که در... بیشتر....
  توسط علی اکبرشاه حسینی
 • آقای سعید صبوری فردی بسیار موفق است و از او به خاط... بیشتر....
  توسط یه شخص
 • متاسفانه رییس شورای فروان در این برنامه در پاسخ به... بیشتر....
  توسط ##قندالی

امار سايت


 

 

به نام خالق زیبایی

سایت اینترنتی روستای فروان خوش آمدیداین سایت به معرفی روستای فروان که قبلا از توابع شهرستان گرمسار بوده و باتوجه به تقسیمات جدید کشوری جزئی  از شهرستان آرادان گردیده پرداخته است.سایت روستای فروان با هدف اطلاع‌ رسانی بين اهالی روستا و جمعيت مهاجر پراکنده در شهرهای مختلف و نيز به منظور ايجاد جو دوستی و صميميت بين افراد، تقويت همکاری‌ و هم فکری، تبليغ، حفظ و اشاعه فرهنگ رايج مردم روستای  و آشنا کردن مردم علاقمند به طبيعت و جاذبه‌های طبيعی  اين روستا راه اندازی شده است . در این سایت سعی کرده ایم اطلاعا ت افراد وشخصیتهای روستا که به نحوی در ارتقاء سطح علمی ،فرهنگی ،هنری و اجتماعی روستا تاثیر گذار بوده و هستند را معرفی نمائیم .بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. . اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 

 

 

بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 


 
عباس قندالی سکاندار ثبت احوال استان سمنان شد
نوشته شده توسط حسین عامری   
سه شنبه ، 6 مهر 1395 ، 09:43
مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ثبت احوال استان سمنان با حضور رئیس سازمان ثبت احوال کشور در سمنان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مرآت، مراسم تودیع عباسعلی طالب بیدختی و معارفه عباس قندالی با حضور حمید درخشان نیا معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور و محمدرضا خباز استاندار سمنان و جمعی از مسئولان استان در اداره کل ثبت احوال سمنان برگزار شد.

تمام ادارات ثبت احوال استان به فیبر نوری مجهز شده اند

در ابتدای این مراسم عباسعلی طالب بیدختی مدیرکل سابق ثبت احوال استان سمنان با اشاره به اقدامات انجام شده در سالهای اخیر در استان گفت: تمام ادارات ثبت احوال استان سمنان در حال حاضر به فیبر نوری مجهز شده اند.

وی افزود: به جز دو شهرستان، سایر ادارات ثبت احوال شهرستانهای استان سمنان به پیشخوان خدمات دولت تبدیل شده اند.

مسئولان قدر خدمت در نظام اسلامی را بدانند

محمدرضا خباز استاندار سمنان نیز در این مراسم با بیان اینکه فرصت خدمت ماندگار نیست اظهار کرد: مسئولان باید قدر فرصت خدمت در نظام اسلامی را بدانند و در جهت توسعه کشور و حل مشکلات مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

استاندار سمنان به اهمیت سازمان ثبت احوال در تعیین هویت ایرانیان اشاره کرد و گفت: هویت جامعه در این سازمان حفظ و نگهداری می شود.

وی تصریح کرد: در استانی که اتباع خارجی در آن حضور دارند اداره کل ثبت احوال نقش بی بدیلی دارد.

خباز از انتخاب عباس قندالی که از نیروهای همین سازمان بوده است ابراز خرسندی کرد و گفت: از تلاش های عباسعلی طالب بیدختی هم در سالهای اخیر تقدیر و تشکر می کنم.

حمید درخشان نیا معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال کشور نیز در این مراسم با اشاره به اولویت های اصلی این سازمان اظهار کرد: طرح صدور کارت هوشمند ملی از مهمترین برنامه های در دست اقدام این سازمان در کشور است.

انتصاب اقای قندالی را به سمت مذکور به وی و خانواده محترمشان و همه فروانی های عزیز تبریک میگوییم

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 6 مهر 1395 ، 09:49
 
درگذشت مرحوم رمضانعلی بابایی
نوشته شده توسط حسین عامری   
سه شنبه ، 6 مهر 1395 ، 09:32

آخرین بروز رسانی مطلب در سه شنبه ، 6 مهر 1395 ، 09:38
 
تبریک به جناب سرهنگ ایرج گلینی
نوشته شده توسط حسین عامری   
جمعه ، 5 شهریور 1395 ، 13:45

انتصاب جناب سرهنگ ایرج گلینی به سمت فرمانده ناحیه مقاومت سپاه آرادان را به نامبرده و همه فروانی های عزیز تبریک عرض مینماییم.

 

آخرین بروز رسانی مطلب در پنجشنبه ، 1 مهر 1395 ، 09:57
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 34