نظرسنجی

عزاداری هیات روستای فروان در ایام محرم را چگونه ارزیابی میکنید
 

تبلیغات

تماس با ماآخرین نظرات ارسالی

 • خانواده محترم شاه حسینی پسر عموی عزیز وگرامی مصیبت... بیشتر....
  توسط محمد رضا شاه حسيني
 • مصیبت وارده و درگذشت این پدر بزرگوار و گرامی را به... بیشتر....
  توسط سید احمد طبایی
 • باسلام مصیبت وارده را به خانواده محترم شاه حسینی ت... بیشتر....
  توسط نعمت اله قنبری نیکدل
 • كل من عليها فان بیشتر....
  توسط اليكائي
 • انالله وانااليه راجعون بیشتر....
  توسط اليكائي

امار سايت


 

 

به نام خالق زیبایی

سایت اینترنتی روستای فروان خوش آمدیداین سایت به معرفی روستای فروان که قبلا از توابع شهرستان گرمسار بوده و باتوجه به تقسیمات جدید کشوری جزئی  از شهرستان آرادان گردیده پرداخته است.سایت روستای فروان با هدف اطلاع‌ رسانی بين اهالی روستا و جمعيت مهاجر پراکنده در شهرهای مختلف و نيز به منظور ايجاد جو دوستی و صميميت بين افراد، تقويت همکاری‌ و هم فکری، تبليغ، حفظ و اشاعه فرهنگ رايج مردم روستای  و آشنا کردن مردم علاقمند به طبيعت و جاذبه‌های طبيعی  اين روستا راه اندازی شده است . در این سایت سعی کرده ایم اطلاعا ت افراد وشخصیتهای روستا که به نحوی در ارتقاء سطح علمی ،فرهنگی ،هنری و اجتماعی روستا تاثیر گذار بوده و هستند را معرفی نمائیم .بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. . اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 

 

 

 

بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 


 
مراسم عذاداری هیات صاحب الزمان روستای فروان در امام زاده علی اکبر
نوشته شده توسط حسین عامری   
شنبه ، 29 آذر 1393 ، 18:24

بدینوسیله باطلاع میرساندمراسم زنجیر زنی هیات صاحب الزمان روستای فروان همزمان با رحلت پیامبر اسلام و شهادت امام حسن مجتبی ساعت ۹ صبح در امام  زاده علی اکبر برگزار میگردداز کلیه عزیزان دعوت میگردد در این مراسم شرکت نمایند.

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 29 آذر 1393 ، 18:32
 
برگزاری مراسم عذاداری به مناسبت شهادت امام رضا
نوشته شده توسط حسین عامری   
پنجشنبه ، 27 آذر 1393 ، 06:24

به مناسبت شهادت هشتمین امام شیعیان حضرت امام رضا  مراسمی عذاداری  در حسینه روستای فروان در شب دوشنبه مورخ 1393/10/1برگزار میگردد. کز کلیه هم ولایتی های عزیز دعوت میشود در این مراسم شرکت نمایند.

 
درگذشت اقای سبزعلی شاه حسینی
نوشته شده توسط حسین عامری   
چهارشنبه ، 26 آذر 1393 ، 18:10

با کمال تاسف مطلع شدیم اقای سبزعلی شاه حسینی فرزند شعبانعلی پدر اقایان جعفر ،اصغر ،احمد  ومسعود در تاریخ 1393/09/26دار فانی را وداع گفت .مراسم خاکسپاری مرحوم روز پنجشنبه در روستای فروان  برگزار میگردد.مراسم ختم وهفت مرحوم روز جمعه از ساعت 14 الی 16در  مسجد جامع روستای فروان برگزارخواهد شد.لازم میدانم مصیبت وارده را به خانواده آن مرحوم تسلیت نموده  و برای بازماندگان از خداوند  متعال صبر مسئلت مینماییم.

آخرین بروز رسانی مطلب در پنجشنبه ، 27 آذر 1393 ، 20:05
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 21