نظرسنجی

تبلیغات

تماس با ماآخرین نظرات ارسالی

 • باعرض سلام وشادباش خدمت هم ولایتی عزیز واقعا تبریک... بیشتر....
  توسط امرالله سمیعی
 • باعرض سلام وشادباش خدمت هم ولایتی عزیز واقعا تبریک... بیشتر....
  توسط امرالله سمیعی
 • جناب اقای قندالی عرض تبریک و ارزوی موفقیت در تمامی... بیشتر....
  توسط حسین عامری
 • جناب اقای شاه حسینی عرض تبریک و ارزوی موفقیت در تم... بیشتر....
  توسط حسین عامری
 • دوست عزيز و گرامي جناب آقاي قندالي ارتقاء جنابعالي... بیشتر....
  توسط يونس شاه حسيني

امار سايت


 

 

به نام خالق زیبایی

سایت اینترنتی روستای فروان خوش آمدیداین سایت به معرفی روستای فروان که قبلا از توابع شهرستان گرمسار بوده و باتوجه به تقسیمات جدید کشوری جزئی  از شهرستان آرادان گردیده پرداخته است.سایت روستای فروان با هدف اطلاع‌ رسانی بين اهالی روستا و جمعيت مهاجر پراکنده در شهرهای مختلف و نيز به منظور ايجاد جو دوستی و صميميت بين افراد، تقويت همکاری‌ و هم فکری، تبليغ، حفظ و اشاعه فرهنگ رايج مردم روستای  و آشنا کردن مردم علاقمند به طبيعت و جاذبه‌های طبيعی  اين روستا راه اندازی شده است . در این سایت سعی کرده ایم اطلاعا ت افراد وشخصیتهای روستا که به نحوی در ارتقاء سطح علمی ،فرهنگی ،هنری و اجتماعی روستا تاثیر گذار بوده و هستند را معرفی نمائیم .بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. . اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 

 

 

بديهی است که رسيدن به اهداف ذکر شده کاری است بسيار دشوار و جز با همياری و مساعدت شما مردم خوب اين روستا ميسر نمی گردد. پس در هر کجای دنيا که هستيد، منتظر ارسال تصاوير، مطالب، حکايت‌ها و اخبار شما هستيم تا بتوانيم پايگاهی پربار و مفيد داشته باشيم. اميدواريم با بهره‌گيری موثر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، بتوانيم فاصله‌هايی که به ناچار انسان‌ها را از هم دور می‌سازند، کوتاه‌تر کنيم. منتظر دريافت نظرات و پيشنهادها و مطالب خواندنی شما هستيم

 


 
تبریک به اقای محمدرضا شاه حسینی
نوشته شده توسط حسین عامری   
پنجشنبه ، 8 مرداد 1394 ، 16:23

انتصاب  شایسته جناب آقای محمدرضا شاه حسینی به عنوان رئیس تامین اجتماعی ایوانکی  را به نامبرده ،خانواده محترمشان و اهالی محترم روستای فروان تبریک عرض نموده و برای ایشان در تمامی مراحل زندگی ارزوی موفقیت مینماییم.

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 10 مرداد 1394 ، 04:11
 
تبریک به آقای علی قندالی
نوشته شده توسط حسین عامری   
شنبه ، 10 مرداد 1394 ، 04:12

انتصاب  شایسته جناب آقای علی قندالی  به عنوان کارشناس ارشد امور اداری تامین اجتماعی استان سمنان   را به نامبرده ،خانواده محترمشان و اهالی محترم روستای فروان تبریک عرض نموده و برای ایشان در تمامی مراحل زندگی ارزوی موفقیت مینماییم.

 
موضوع این هفته شوهای نقره ای: گردشگری
نوشته شده توسط حسین عامری   
چهارشنبه ، 7 مرداد 1394 ، 14:29

به اطلاع میرساند برنامه شوهای نقره ای ابن هفته با موضوع گردشگری پخش میگردد  . این برنامه چهارشنبه ها ازساعت 21:30الی22:3 صدای مرکز  سمنان  و به گویش  الیکایی   پخش میگردد.  شماره   تلفن برنامه 33447748  و شماره پیامک آن  30000231  میباشد .

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 26